kasprzak Instalacje

O Nas

Dlaczego my

Nasza historia

linia o nas

Nasza firma powstała w 2008 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa
w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych. W trakcie naszej kilkunastoletniej działalności wykonywaliśmy prace instalacyjne dla różnych klientów, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w domach jednorodzinnych. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz fachową wiedzę poświadczoną państwowymi uprawnieniami – certyfikatami SEP w kategoriach G1, G2 i G3.

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem każdego gospodarstwa domowego, wpływającym na bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców, jest prawidłowo wykonana instalacja – nieustannie dbamy więc o to, aby wszystkie nasze usługi były utrzymane na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, by do każdego klienta podchodzić w sposób indywidualny, uważnie wsłuchując się w Jego potrzeby.

Swoją propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do wspólnot mieszkaniowych. Chętnie oferujemy swoją pomoc przy nowych przedsięwzięciach budowalnych, a także przy remontach domów, mieszkań deweloperskich czy też mieszkań z drugiej ręki. Błyskawicznie dojeżdżamy do klientów na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości.